O nás

Provozujeme čistě rodinný podnik, restauraci s letní terasou již od roku 1996 a od roku 2008 i penzion ve kterém nabízíme ubytování v prostorném apartmánu se dvěma oddělenými ložnicemi a velkým obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem.

 

Obě provozovny jsou v jednom objektu, před restaurací máme malé dětské hřiště.

Proč zrovna k nám? Malý rodinný penzion Vám nabízí více soukromí a osobního přístupu než hotel a více pohodlí a větší rozsah služeb něž soukromá chalupa nebo chata. Pokud hledáte ubytování pro klidnou a pohodovou dovolenou je pro Vás náš penzion ideální volbou. Pokud hledáte ubytování s pulzujícím nočním životem, doporučujeme Vám penziony více v centru Plzně.


Více zd

Objekt se nachází v městské části Plzeň - Litice, cca 5 km od centra Plzně, v klidném a bezpečném prostředí mezi rodinnými domy. Vždy zde bezproblémově zaparkujete. Pokud by jste potřebovali využít městskou hromadnou dopravu, asi 100m od našeho penzionu je autobusová zastávka a během 10 až 15 minut jste v centru Plzně.

 

Plzeň prošla v posledních letech velkou proměnou a již zdaleka není jen průmyslovým městem. Nádherné historické centrum obklopené parky, plzeňské podzemí, pivovar Plzeňský Prozdroj, ale také zoologická a botanická zahrada s unikátním Dinoparkem a mnoho dalšího Vás vyzívají k návštěvě.

V okolí Plzně pak např. zámek Kozel, zřícenina hradu Radyně, ale i koupání a nový sportovní areál u Borské přhrady s dráhou na in-line brusle, který je od našeho penzionu vzdálen cca 3 min jízdy autem nebo 5 min jízdy autobusem městské hromadné dopravy ( asi 2 km )

Vše máte z našeho penzionu na dosah ruky

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.